Uitloggen
Vakantie / Bread & Breakfast / La escuela del Campo ronda










la escuela del campo Ronda la Vieja

 

La Escuela del campo is gelegen op een bergtop in Ronda la Vieja, het oude Romeinse Ronda. 18 km van het huidige Ronda in Andalusië.

La Escuela del campo was tot enkele jaren geleden een plattelandsschool met kapel. Las Monchas (de zusters van Ceuta) leerden hier de jeugd uit de omgeving lezen en schrijven. Vele buren gingen hier naar school, deden er hun communie en trouwden in de kapel van de school.

 

La-Escuela-del-Campo_01

 

La Escuela del Campo ligt in Ronda la Vieja , het oude Romeinse Ronda, op de grens van de provincie Malaga en Cadiz. Het is gemakkelijk te bereiken zowel via de luchthaven van Malaga als deze van Sevilla en Jerez de la Frontera. Deze liggen op ongeveer 100 km van La Escuela verwijderd. Een gedetailleerde wegbeschrijving kunnen ze je doormailen. Het huidige mooie en sfeervolle Moorse stadje Ronda, met zijn bekende brug over El Tajo, ligt op 15 min. rijden van La Escuela del Campo. Je rijdt door een prachtig landschap langs steeneikenbossen, uitgestrekte velden en wijngaarden, met als toeschouwers de zwarte varkens "pata negras", Spaanse raspaarden en hier en daar een muilezel. Vanaf "La Escuela" heb je een prachtig zicht op de ruïnes van Acinipo, een Romeinse nederzetting, met restanten uit de tijd van de Feniciërs.

La-Escuela-del-Campo_02

 

De lokalen van het schooltje werden omgebouwd tot "Casas Rural ", landelijke verblijfplaatsen. La Escuela del Campo biedt een prachtig uitzicht op de Sierra de las Nieves, de Sierra van Ronda tot aan de Sierra van Grazalema, de wandelgebieden bij uitstek. Wandel- en fietsgidsen vind je in overvloed in onze bibliotheek

 

"La Escuela" is gelegen midden in de ongerepte natuur waar vogelliefhebbers, wandelaars en sportievelingen hun hartje kunnen ophalen. Het zwembad biedt je een ware verfrissing na een stevige wandeling of gewoon tijdens warme zomerdagen.

La-Escuela-del-Campo_03

 

 

De gasten verblijven van "La Escuela del Campo"

La Escuela del Campo heeft drie gasten verblijven, drie ruime kamers met elk een eigen douche en wc. Eén van de kamers heeft een eigen patio.

Twee kamers, vooraan gelegen, hebben een terras met zicht op de Sierra de las nieves en de Sierra van Ronda.

In het vroegere klaslokaal hebben wij een bar, een ontbijt ruimte, een zithoek en een kleine bibliotheek ingericht.

In de bar zijn allerlei drankjes te verkrijgen en soms ook kleine hapjes ... "tapas".

In de zithoek kan je rustig een boek lezen of zoeken naar een aangepaste wandeling in één van de vele wandel gidsen.

Het zwembad vooraan in de tuin kan heel wat verfrissing bieden na een dag uitstap, wandeling of op warme zomerdagen.

La-Escuela-del-Campo_04

 

Prijzen :

 

“La Escuela del Campo”

per nacht en per kamer:

 

eenpersoonskamer: 50 €

tweepersoonskamer: 70 €

ontbijt, beddengoed, handdoeken inbegrepen.

minimum verblijf van twee nachten .

“Casa Acinipo” en “La Capilla”

per week:

 

“Casa Acinipo” voor vier tot acht personen vanaf 590 €

“La Capilla” voor twee tot vier personen vanaf 450 €

ontbijt in La Escuela: 10 €/dag/pers

kinderkorting

van 0-3 jaar: kinderbed: 7 €/dag

van 3-5 jaar: -50 %

van 5-12 jaar: -25 %

La-Escuela-del-Campo_05

Voor het afhuren van heel "La Escuela" tot 18 personen: neem met hun contact op !

Voor langere verblijven zijn er kortingen voorzien.

Het gebouw is voorzien van centrale verwarming.

Brandhout voor de houtkachel van la Capilla en casa Acinipo is tegen kostprijs bij ons te verkrijgen.

We kunnen geen kredietkaart aanvaarden omdat er geen vaste telefoonlijn beschikbaar is.

meer info: mail naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.

La-Escuela-del-Campo_06

 

 

prijzen-verzendkosten

Laatste Reviews

Mening van Marlo Magan over:
5 STARS
ESE servings zijn lastig verkrijgbaar, tot ik De Spaanse Winkel ontdekte dronk ik 'dat' Italiaanse merk. Inmiddels ben ik alweer een jaar of 2 gelukkig met deze servings van Castel. De smaak van de koffie is stevig maar mild. Minder zuur dan dat Italiaanse merk (u weet wel) en de prijs-kwaliteitverhouding is prima! De klantenservice is geweldig.Boodschappen doen gaat ook over gunnen. Ik gun deze zeer klantvriendelijke ondernemers een booming business! Maarre... probeer het zelf!
Mening van Henk Hofstede over:
4 STARS
Zeer snelle levering!! Ben al een tijd op zoek naar koffie die ik " echt lekker " vind. Dit begint erop te lijken. Ben ook erg gelukkig met de ESE pads. Deze zijn nl. moeilijk te vinden.Prijs van de koffie is redelijk. Zal hier zeker nogmaals bestellen.Vriendelijke groet,Henk HofstedeRotterdam.
Mening van Lina Storm over:
5 STARS
Heerlijke paprikapoeder, en voordelig want door de intense smaak heb je maar weinig nodig. En ook nog eens in een mooie verpakking.
Copyright © 2012. Spaanse winkel met Spaanse delicatessen uit Andalucia in Spanje. Designed by Original Andalucia