Uitloggen
Webwinkel / Spaanse honing / Bloemen Honing Mil flores 500 gram

Bloemen Honing Mil flores 500 gram

Biologische Bloemen honing Mil flores 500 gr Dit is een fijn gekristalliseerde honing, zacht van structuur en smeerbaar. Een populaire honing die..
€5.89*
*(incl. 6 % btw)

Bloemenhoning Mil flores 500 gram

Deze Biologische honing is fijn gekristalliseerd, zacht van structuur en goed smeerbaar. Een geliefde honing, die een fijne geur en smaak heeft en daarmee uitermate geschikt is voor het bereiden van toetjes, muesli, thee en gebak.


Deze Spaanse Biologische Bloemenhoning is afkomstig van een Spaans natuurpark uit de provincie Malaga.

 

De imker heeft zeer veel aandacht aan dit product besteed. De honingraad wordt op een filter gelegd en de zwaartekracht zorgt dat de honing vrijkomt. (Het wordt dan ook NIET verwarmd, zoals bij de grote merken vaak het geval is).

 

Het resultaat is een honing die een zeer laag vochtgehalte van 12 - 16 % heeft. U krijgt dus absolute kwaliteit. Om u aan te geven hoe de imker het milieu beschermt, kunnen wij u vertellen dat de etiketten zijn gemaakt van thermisch papier; hierdoor is geen milieubelastende gekleurde inkt nodig.

Dit alles maakt dat deze honing het ECO certificaat van Andalusië CAAE draagt.


logo_caae

 

 

st

Klantrecensies 

Er zijn nog geen recensies geschreven voor dit product.
Wees de eerste om een recensie te schrijven. Meld u aan om een recensie te schrijven.

Onlangs bekeken producten

ñora pepers / Categorie: Spaanse Kruiden

ñora pepers vanaf nu leverbaar

klein blikje Pimenton picante / Categorie: Spaanse Kruiden

klein handzaam blikje met pimenton picante. 30 gram inhoud De la Vera!!
Copyright © 2012. Spaanse winkel met Spaanse delicatessen uit Andalucia in Spanje. Designed by Original Andalucia