Uitloggen
Recepten / voorgerechten / Gefrituurde Aubergine met suikerriet stroop

Gefrituurde Aubergine met suikerriet stroop

Ingrediënten:

Aubergine

Bloem

Zout

Spaanse olijfolie extra virgen

Suikerrietstroop

 

berengenafritaconmieldecana

 

 

Bereiding:

Maak de aubergine schoon, snij ze in reepjes (niet te dun) en dompel ze in een schaal met  vers koud water en zout gedurende 2 uren.

Neem de aubergine uit het water,reinig ze met schoon water en laat ze uitlekken, wentel ze in bloem. Frituur ze in hete olijfolie (190ºC).

Leg ze op een bord en schenk, vlak voor het opdienen, suikerrietstroop (miel de caña), erover .

Gebruikte producten van de winkel :

miel de cana Spaanse olijfolie

 

 

 

 

st

 

Laatste Reviews

Mening van Viviane Pauwels about:
5 STARS
Ik had bij ons in de biowinkel ook al eens pollen gekocht. Deze zijn echter stukken beter van kwaliteit. Met mijn CVS vaak heel erg moe en deze pollen geven toch een boost. Ben het gaan kopen op aanraden van mijn homeopaat als supplement op mijn behandeling. Het doet toch iets met je en het is bovendien natuurlijk! Zoals reeds eerder vermeld, zie je duidelijk een groot kwaliteitsverschil met de Belgische omdat er een verschil in kleuren is. En... bovendien, hij kost me minder dan die van hier en hij is beter, wat een verschil.
Mening van Viviane Pauwels about:
5 STARS
Veel lekkerder dan de gebruikelijke notenmix die over het algemeen véél zouter is. Nee, deze is perfect. En de pitten zijn zo verrukkelijk. Je kan gewoon niet stoppen als je er aan begint.
Mening van Viviane Pauwels about:
5 STARS
Weet je, gewoon op ovenvers brood al zo lekker. Of op de pannenkoeken... de kinderen zijn er wild van, en een gezonder alternatief dan die suikerstroop of suiker. Lekker op zijn Belgisch dan maar. Maar ik ga zeker jullie receptjes eens uitproberen, de Natillas lijken me ook overheerlijk. Hier alvast een succes!

prijzen-verzendkosten

Spaanse Brandy

€13.47
€15.12
U bespaart:  €1.65!!!

Isabel II

€22.62

Biologische tomatensaus

€2.75

Biologische Paprika jam

€3.85

Copyright © 2012. Spaanse winkel met Spaanse delicatessen uit Andalucia in Spanje. Designed by Original Andalucia